Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar motorového vozidla v obci Jelka

Požiar motorového vozidla v obci Jelka

Požiar motorového vozidla v obci Jelka
http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

V pondelok krátko po ôsmej hodine večer bol ohlásený požiar jedného osobného motorového vozidla na Novojelčanskej ulici v obci Jelka. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Senca, Galanty a členovia DHZO Jelka. V dôsledku dopravnej nehody bola jedna osoba zranená (neutrpela žiadne popáleniny). Príčinou vzniku požiaru bola dopravná nehoda osobného motorového vozidla (náraz do stromu). Následkom požiaru vznikla majiteľovi vozidla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 1 000,- Eur.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari rodinného domu prišla rodina o strechu nad hlavou

Dňa 29. mája 2018 po dvadsiatej tretej hodine bol na hasičskú stanicu v Topoľčanoch ohlásený požiar …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X