Home / PRÁVE TERAZ / Požiar pyrolýzneho oleja v Mliečanoch

Požiar pyrolýzneho oleja v Mliečanoch

35 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari pyrolýzneho oleja v obci Mliečany pri Dunajskej Strede. Požiar vypukol pred obedom, hasičom sa ho podarilo úplne zlikvidovať pred pár minútami. Pri udalosti zasahovali profesionáli z Dunajskej Stredy, Veľkého Medera, Šamorína a Trnavy a dobrovoľní hasiči z obcí Gabčíkovo, Lehnice a Dolný Štál s 10 cisternami, 1 výškovou technikou a 1 ekologickým vozidlom. Následkom udalosti uniklo 1000 – 1500 litrov pyrolýzneho oleja, ktorý unikol na spevnenú plochu a neohrozil životné prostredie. Počas požiaru neboli v ovzduší namerané zvýšené hodnoty škodlivých látok, nedošlo k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zrážka dreziny s nákladným vozidlom si vyžiadala 2 zranené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri zrážke dreziny s nákladným autom, ktorá sa stala na železničnom priecestí …

X