Home / PRÁVE TERAZ / Požiar výrobnej haly a skládky odpadu v k.o. Zohor

Požiar výrobnej haly a skládky odpadu v k.o. Zohor

Takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari v katastri obce Zohor, okres Malacky. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dva samostatné požiare. Prvý požiar zachvátil výrobnú halu a druhý požiar vypukol na skládke odpadu v blízkosti. Na mieste sú profesionáli z Malaciek, Pezinka, Bratislavy a zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči zo Stupavy, Zohora, Záhorskej Vsi, Lábu, Lozorna, Záhorskej Bystrice, Veľkých Levárov, Plaveckého Štvrtka a Kuchyne so 16 kusmi techniky.

Foto: Ilustračné, HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X