Home / PRÁVE TERAZ / Pri dopravnej nehode nákladného vozidla a autobusu sa zranili 2 osoby

Pri dopravnej nehode nákladného vozidla a autobusu sa zranili 2 osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode nákladného vozidla a autobusu, ktorá sa stala na Neslušskej ceste v Kysuckom Novom Meste v smere do obce Nesluša. V čase nehody sa v linkovom autobuse viezlo 39 cestujúcich, z ktorých dvaja utrpeli zranenia rôzneho charakteru. Hasiči po príchode na miesto poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a na oboch havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia. Na miesto udalosti bol vyslaný evakuačný autobus HaZZ, ktorý poskytne cestujúcim z havarovaného autobusu dočasné útočisko.

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …