Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari hospodárskych budov v obci Sihla zasahujú 3 DHZO

Pri požiari hospodárskych budov v obci Sihla zasahujú 3 DHZO

Dva tucty hasičov momentálne zasahujú pri požiari v obci Sihla, okres Brezno. Požiar vypukol pred pol piatou a zasiahol 2 hospodárske budovy s rozmermi 20 x 6 metrov. V budovách horí najmä uskladnené seno, o život prišlo už aj niekoľko hospodárskych zvierat. Požiar si zatiaľ vyžiadal 1 intoxikovanú osobu. Pri udalosti zasahujú hasiči z Detvy, Banskej Bystrice, Brezna a Zvolena so 4 ks hasičskej techniky a dobrovoľní hasiči z obcí Čierny Balog, Drábsko a Valaská s 3 ks techniky. Majiteľ odhadol predbežnú škodu spôsobenú požiarom na 30 tisíc eur.

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde …