Home / PRÁVE TERAZ / Pri rozsiahlom požiari v Stropkove zasahujú aj členovia DHZO Bukovce

Pri rozsiahlom požiari v Stropkove zasahujú aj členovia DHZO Bukovce

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari polyfunkčného objektu na Hlavnej ulici v Stropkove. Požiar vypukol pred tromi hodinami a zasiahol 4 obchodné prevádzky. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá sa nadýchala splodinami horenia. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Stropkova, Svidníka a Giraltoviec a dobrovoľní hasiči z obce Bukovce. Z dôvodu, že škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 400 tisíc eur, smeruje na miesto expertízna skupina z PTEÚ MV SR. Hasičom sa už požiar podarilo zlikvidovať.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove

AKTUALIZÁCIA 7.40 hod. Súhrn informácií v súvislosti s výbuchom plynu na Mukačevskej ulici v Prešove …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X