Home / PRÁVE TERAZ / Pri rozsiahlom požiari v Stropkove zasahujú aj členovia DHZO Bukovce

Pri rozsiahlom požiari v Stropkove zasahujú aj členovia DHZO Bukovce

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari polyfunkčného objektu na Hlavnej ulici v Stropkove. Požiar vypukol pred tromi hodinami a zasiahol 4 obchodné prevádzky. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá sa nadýchala splodinami horenia. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Stropkova, Svidníka a Giraltoviec a dobrovoľní hasiči z obce Bukovce. Z dôvodu, že škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 400 tisíc eur, smeruje na miesto expertízna skupina z PTEÚ MV SR. Hasičom sa už požiar podarilo zlikvidovať.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelnú zrážku auta s autobusom neprežila 1 osoba

Hasiči už dve hodiny zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a osobného vozidla, ktorá sa stala …