Home / PRÁVE TERAZ / Pri vykoľajenom vlaku zasahujú hasiči s vyslobodzovacím tankom

Pri vykoľajenom vlaku zasahujú hasiči s vyslobodzovacím tankom

Dnes pred siedmou hodinou ráno bola ohlásená nehoda nákladného vlaku na železničnom priecestí v obci Veľké Leváre. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že došlo k vykoľajeniu troch vagónov prevážajúcich sypký materiál. K zraneniu osôb nedošlo. Zasahujúci hasiči na mieste zasahujú s vyslobodzovacím tankom VT 55, pomocou ktorého odstránia prevrátené vagóny z vedľajšej koľajovej trate.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Posádky hasičskej záchrannej služby z Prešova a Trenčína dnes odoberajú vzorky zamestnancom Bardejovských a Trenčianskych …

X