Home / PRÁVE TERAZ / Rozsiahly požiar v Drietome pomáhajú hasiť 3 DHZO

Rozsiahly požiar v Drietome pomáhajú hasiť 3 DHZO

Hasiči momentálne zasahujú pri rozsiahlom požiari, ktorý vypukol po 21.00 hod. večer v Drietome. Požiar zasiahol halu s plochou cca.600 m2, v ktorej boli uskladnené drevené palety a vysokozdvižné vozíky. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Trenčína, Dubnice nad Váhom a Nového Mesta nad Váhom a dobrovoľní hasiči zo Soblahova, Hornej Súče a Ivanoviec. Požiar sa stále nepodarilo lokalizovať. Zasahuje takmer 30 hasičov s 10 ks techniky.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X