Home / PRÁVE TERAZ / Silný vietor zamestnáva hasičov od skorého rána

Silný vietor zamestnáva hasičov od skorého rána

Od šiestej hodiny vykonali v súvislosti s nepriaznivou povetrnostnou situáciou už 80 výjazdov, pričom pri desiatkach z nich stále zasahujú. Pomáhajú najmä pri popadaných stromoch na cestách a zaparkovaných vozidlách.
Najvážnejšia situácia je v Žilinskom kraji, kde hasiči zasahovali už viac ako 40 – krát, a to najmä v okresoch Čadca, Námestovo, Liptovský Mikuláš a v meste Žilina. V Trnavskom kraji boli hasiči v súvislosti s vetrom vyslaní k 11 prípadom, v Trenčianskom kraji zasahovali 8 – krát, v Bratislavskom 6 – krát. V Prešovskom kraji znemožnili popadané stromy priechodnosť štátnej cesty č. I/66 v okrese Poprad v smere z Tatranskej Javoriny k hraniciam s Poľskom. Na niekoľko kilometrovom úseku popadali stromy, pričom nedošlo k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X