Tucet hasičov zasahuje pri požiari bytu v Trnave

Trnavskí hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri požiari bytu na 3. poschodí na Špačinskej ulici v Trnave. Požiar vypukol v jednej z izieb, pričom došlo k silnému zadymeniu bytovky. Hasiči z objektu vyviedli 14 osôb, z ktorých 8 sa nadýchalo splodinami horenia. 5 z nich bolo odvezených do nemocnice, 3 boli ošetrené na mieste. Hasičom sa už požiar podarilo lokalizovať, momentálne ho likvidujú. Na mieste udalosti sa ako útočisko pre obyvateľov bytovky nachádza evakuačný autobus HaZZ.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X