Home / ZÁSAHY / Banskobystrický kraj / V obci Michalová v noci zhoreli 2 hospodárske budovy

V obci Michalová v noci zhoreli 2 hospodárske budovy

Hasiči v noci zasahovali v obci Michalová, okres Brezno, kde pred druhou hodinou vypukol požiar hospodárskej budovy. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že je požiar v 3. štádiu horenia a je ním zasiahnutá aj susedná hospodárska budova. Hasičom sa požiar podarilo zlikvidovať po štvrtej hodine ráno. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá utrpela popáleniny na horných končatinách. Z dôvodu predbežne vyčíslenej materiálnej škody v sume 8 000 eur bol na miesto požiaru zavolaný zisťovateľ príčin vzniku požiarov. Pri požiari zasahovali hasiči z Brezna, Banskej Bystrice a DHZO Michalová. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar administratívnej budovy na Komenského ulici v Žiline

Hasiči boli včera pred polnocou vyslaní k požiaru budovy na Komenského ulici v Žiline. Po …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE