Home / PRÁVE TERAZ / V teréne sú stovky hasičov, ich pomoc je potrebná najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji

Desiatky hasičov zasahujú pri udalostiach v súvislosti so snehovou kalamitou. Najvážnejšia situácia je v Bratislavskom a Trnavskom kraji, kde sú z dôvodu viacerých dopravných nehôd zablokované niektoré cestné komunikácie. Momentálne hasiči zasahujú aj v katastri obce Trhová Hradská, kde sa dôsledkom nánosu snehu na ceste zrazil kamión s osobným motorovým vozidlom. Pri udalosti sa zranila jedna, cesta č. II/561 je momentálne neprejazdná.
Doposiaľ vykonali hasiči v súvislosti s kalamitou od včera večera takmer 70 výjazdov.

Vážna dopravná nehoda s následným požiarom kamióna

Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste …