Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda dvoch dodávok a nákladného vozidla si vyžiadala jeden ľudský život

Vážna dopravná nehoda dvoch dodávok a nákladného vozidla si vyžiadala jeden ľudský život

Hasiči z Dunajskej Stredy momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/13, v katastri obce Medveďov, okres Dunajská Streda. Pri nehode došlo k zrážke dvoch dodávok a nákladného vozidla, pričom jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranených z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického náradia, poskytli im predlekársku prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Vo štvrtok, 9. mája, sa na Strednej škole požiarnej ochrany MV SR v Žiline uskutočnil …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X