Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda dvoch dodávok a nákladného vozidla si vyžiadala jeden ľudský život

Vážna dopravná nehoda dvoch dodávok a nákladného vozidla si vyžiadala jeden ľudský život

Hasiči z Dunajskej Stredy momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/13, v katastri obce Medveďov, okres Dunajská Streda. Pri nehode došlo k zrážke dvoch dodávok a nákladného vozidla, pričom jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranených z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického náradia, poskytli im predlekársku prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X