Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda nákladného vozidla a dodávky

Vážna dopravná nehoda nákladného vozidla a dodávky

Hasiči z Dubnice nad Váhom momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri mesta Dubnica and Váhom na privádzači na diaľnicu D1. Pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a dodávky, pričom v tom čase sa vo vozidlách nachádzali dvaja účastníci. Následkom dopravnej nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

V Medzibrode došlo k zrúteniu rodinného domu, hasiči prehľadávajú sutiny

Hasiči momentálne zasahujú v obci Medzibrod v okrese Banská Bystrica, kde došlo k zrúteniu časti …