Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda nákladného vozidla a dodávky

Vážna dopravná nehoda nákladného vozidla a dodávky

Hasiči z Dubnice nad Váhom momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri mesta Dubnica and Váhom na privádzači na diaľnicu D1. Pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a dodávky, pričom v tom čase sa vo vozidlách nachádzali dvaja účastníci. Následkom dopravnej nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Tlačové správy

Dopravná nehoda linkového autobusu

Hasiči zo Žiliny momentálne zasahujú pri dopravnej nehode linkového autobusu, ktorá sa stala v mestskej …