Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel na diaľnici D2 v smere zo Stupavy do Bratislavy. Hasičská jednotka po príjazde na miesto vykonala prieskum, pri ktorom zistila, že ide o dve dopravné nehody, pričom pri prvej sa zrazili štyri vozidlá a pri druhej nehode došlo k zrážke troch osobných motorových vozidiel a kamióna. Hasiči na mieste poskytli jednej zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, momentálne ju prevážajú do nemocnice. Zároveň na havarovaných vozidlách vykonávajú protipožiarne opatrenia. Diaľnica je v smere od Malaciek do Bratislavy uzatvorená.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X