Dobrovoľní hasiči z 5 obcí zasahujú pri požiari rekreačnej chaty

Dobrovoľní hasiči z 5 obcí zasahujú pri požiari rekreačnej chaty

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari v obci Olešná, okres Čadca. Požiar zachvátil hospodársku budovu a rekreačnú chatu, pričom hospodárska budova zhorela do tla. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu v rekreačnej chate, kde zasiahol podkrovie. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Turzovky a dobrovoľní hasiči z obcí Olešná, Turzovka, Podvysoká, Klokočov a Korňa. Majiteľ objektu predbežne odhadol škodu spôsobenú požiarom na 250 tisíc eur. Pri udalosti sa doposiaľ nikto nezranil.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X