Požiar dvoch motorových vozidiel v Dunajskej Strede

Požiar dvoch motorových vozidiel v Dunajskej Strede

V pondelok 20. februára 2017 krátko po 19.30 hod. bol ohlásený požiar auta na hLavnej ulici v Dunajskej Strede. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti na parkovisku horeli dve osobné motorové vozidlá. Jedno vozidlo bolo celé zachvátené požiarom a druhému horela pravá zadná časť. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru hasiči nasadili 1 C prúd a 1 vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Dunajskej Stredy. Príčina vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 23.000,- €.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X