Požiar v kabíne kamiónu vznikol pravdepodobne po prevádzkovo technickej poruche

Požiar v kabíne kamiónu vznikol pravdepodobne po prevádzkovo technickej poruche

Vo štvrtok 27. októbra 2016 v ranných hodinách bol nahlásený požiar kabíny kamiónu na št. ceste II. triedy č. 514 za obcou Merašice, okres Hlohovec. Na likvidáciu a lokalizáciu bol nasadený 2 x vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca. Majiteľovi vozidla vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 40 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru bola pravdepodobne prevádzkovo-technická porucha. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X