Home / PRÁVE TERAZ / Pre nepriaznivé počasie zasahovali hasiči 50-krát

Pre nepriaznivé počasie zasahovali hasiči 50-krát

Dnešné nepriaznivé počasie v podobe prívalových dažďov zamestnalo hasičov najmä v popoludňajších hodinách. Najviac zásahov vykonali hasiči v Trnavskom kraji (21), v Žilinskom kraji zasahovali 12-krát, v Banskobystrickom 5-krát, v Bratislavskom a Trenčianskom kraji 4-krát, v ostatných krajoch 2-krát. Z celkového množstva 50 prípadov až 45-krát pomáhali pri odčerpávaní prebytočnej vody zo zatopených pivníc, záhrad a cestných komunikácií (v ostatných 5 prípadoch odstraňovali popadané stromy).
Fotografie pochádzajú z obce Skalité, kde hasiči zasahovali v súvislosti s vyliatím miestneho potoka a z Petržalky, kde odstraňovali spadnutý strom.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda na východe Slovenska si vyžiadala troch zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Čierne nad …

X