Home / PRÁVE TERAZ / Pre nepriaznivé počasie zasahovali hasiči 50-krát

Pre nepriaznivé počasie zasahovali hasiči 50-krát

Dnešné nepriaznivé počasie v podobe prívalových dažďov zamestnalo hasičov najmä v popoludňajších hodinách. Najviac zásahov vykonali hasiči v Trnavskom kraji (21), v Žilinskom kraji zasahovali 12-krát, v Banskobystrickom 5-krát, v Bratislavskom a Trenčianskom kraji 4-krát, v ostatných krajoch 2-krát. Z celkového množstva 50 prípadov až 45-krát pomáhali pri odčerpávaní prebytočnej vody zo zatopených pivníc, záhrad a cestných komunikácií (v ostatných 5 prípadoch odstraňovali popadané stromy).
Fotografie pochádzajú z obce Skalité, kde hasiči zasahovali v súvislosti s vyliatím miestneho potoka a z Petržalky, kde odstraňovali spadnutý strom.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X