Home / PRÁVE TERAZ / Tragická dopravná nehoda autobusu a kamióna si vyžiadala doposiaľ 13 usmrtených osôb

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá stala v katastri obce Nitrianske Hrnčiarovce, okres Nitra. Pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a autobusu s cestujúcimi. Podľa doterajších informácii utrpelo následkom nehody zranenia cca. 20 osôb a doposiaľ 13 osôb nehodu neprežilo. Počet zranených a usmrtených osôb sa bude pravdepodobne zvyšovať. Na mieste udalosti zasahuje takmer 30 hasičov z Nitry, zo Zlatých Moraviec a zo Selenca. Na miesto udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove

AKTUALIZÁCIA 7.40 hod. Súhrn informácií v súvislosti s výbuchom plynu na Mukačevskej ulici v Prešove …