V Bratislavskom a Trnavskom kraji momentálne pomáha takmer 40 DHZO

V súvislosti s prívalovým dažďom zasahovali hasiči za posledných 9 hodín viac ako 330 – krát. V Bratislavskom kraji bolo zaznamenaných 200 udalostí, z toho 180 v hlavnom meste. V Trnavskom kraji zasahovali hasiči najčastejšie v Dunajskej Strede, kde sa počet výjazdov priblížil k stovke. Od 13.00 hod. bolo na operačné stredisko prijatých viac ako 990 hovorov (z toho viac ako 630 v Bratislavskom kraji). Momentálne v uliciach Bratislavy zasahuje 70 profesionálnych hasičov a 40 dobrovoľníkov zo 14 DHZO. V Trnavskom kraji – v okrese Dunajská Streda, občanom pomáha 30 profesionálov a 50 dobrovoľných hasičov z 23 DHZO.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X