Home / PRÁVE TERAZ / V súvislosti s lokálnymi búrkami pomáhajú hasiči na 29 miestach

V súvislosti s lokálnymi búrkami pomáhajú hasiči na 29 miestach

Za posledné dve hodiny zaznamenali hasiči nárast výjazdov k udalostiam spôsobených lokálnymi búrkami. Najviac takýchto prípadov (16) evidujú hasiči v Trnavskom kraji, kde zasahujú najčastejšie v okresoch Trnava a Piešťany. V Bratislavskom kraji, najmä v hlavnom meste, pomáhajú hasiči na 7 miestach. V Nitrianskom kraji zasahujú pri 4 udalostiach, v Banskobystrickom a Žilinskom kraji pomáhajú pri 1 udalosti. Z celkového počtu 29 udalostí zasahujú hasiči v 8 prípadoch pri popadaných stromoch a až na 21 miestach odčerpávajú vodu zo zatopených rodinných domov, pivníc a cestných komunikácií.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …