Zvýšený počet výjazdov k dopravným nehodám v Banskobystrickom kraji

V teréne sú stovky hasičov, ich pomoc je potrebná najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji

Z dôvodu nepriaznivej poveternostnej situácie (silné sneženie) v Banskobystrickom kraji vykonali hasiči za posledné 3 hodiny už 8 výjazdov k dopravným nehodám. 3 – krát zasahovali v okrese Banská Bystrica, 1 – krát pri dopravných nehodách v okresoch Brezno, Žiar nad Hronom, Rimavská Sobota, Zvolen a Lučenec. Z celkového počtu dopravných nehôd bolo 6 so zranením rôzneho charakteru. Dopravnú situáciu komplikuje zlá viditeľnosť a šmykľavá vozovka.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …