Zvýšený počet výjazdov k dopravným nehodám v Banskobystrickom kraji

V teréne sú stovky hasičov, ich pomoc je potrebná najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji

Z dôvodu nepriaznivej poveternostnej situácie (silné sneženie) v Banskobystrickom kraji vykonali hasiči za posledné 3 hodiny už 8 výjazdov k dopravným nehodám. 3 – krát zasahovali v okrese Banská Bystrica, 1 – krát pri dopravných nehodách v okresoch Brezno, Žiar nad Hronom, Rimavská Sobota, Zvolen a Lučenec. Z celkového počtu dopravných nehôd bolo 6 so zranením rôzneho charakteru. Dopravnú situáciu komplikuje zlá viditeľnosť a šmykľavá vozovka.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X