Darovanie krvi na Prezídiu Hasičského a záchranného zboru

Vo štvrtok, 28. marca sa na Prezídiu Hasičského a záchranného zboru uskutočnilo darovanie krvi v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR (pracovisko Kramáre). Medzi príslušníkmi, ktorí sa rozhodli urobiť jeden z najušľachtilejších činov, bol aj prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý. Po odbere krvi prítomným vyslovil úprimné poďakovanie za dobrý skutok, ktorý v budúcnosti pomôže pri záchrane ľudských životov. Prezídium Hasičského a záchranného organizovalo hasičskú kvapku krvi prvý krát, a to v spolupráci s vedúcou oddelenia ochrany objektov Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Dášou Cseriovou, ktorá pomáha organizovať darovanie krvi už 10 rokov.
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.