Home / AKTUALITY / Darovanie krvi na Prezídiu Hasičského a záchranného zboru

Darovanie krvi na Prezídiu Hasičského a záchranného zboru

Vo štvrtok, 28. marca sa na Prezídiu Hasičského a záchranného zboru uskutočnilo darovanie krvi v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR (pracovisko Kramáre). Medzi príslušníkmi, ktorí sa rozhodli urobiť jeden z najušľachtilejších činov, bol aj prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý. Po odbere krvi prítomným vyslovil úprimné poďakovanie za dobrý skutok, ktorý v budúcnosti pomôže pri záchrane ľudských životov. Prezídium Hasičského a záchranného organizovalo hasičskú kvapku krvi prvý krát, a to v spolupráci s vedúcou oddelenia ochrany objektov Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Dášou Cseriovou, ktorá pomáha organizovať darovanie krvi už 10 rokov.
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

5. ročník nočnej hasičskej súťaže MJM DVORNÍKY a zároveň 5.kolo ZSHL 2019

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X