Dopravná nehoda pri Trnave si vyžiadala 5 zranených osôb

V utorok 8. decembra 2015 skoro ráno bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla Hyundai Teracan a jedného nákladného motorového vozidla Iveco Eurocargo na štátnej ceste III/504013 v katastri obce Kátlovce, okres Trnava. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu piatich osôb. Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave vyslobodili jednu zranenú osobu z havarovaného osobného motorového vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a následne poskytli zranenej osobe prvú pomoc a pomohli ju naložiť do vozidla záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X