Dopravná nehoda pri Trnave si vyžiadala 5 zranených osôb

V utorok 8. decembra 2015 skoro ráno bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla Hyundai Teracan a jedného nákladného motorového vozidla Iveco Eurocargo na štátnej ceste III/504013 v katastri obce Kátlovce, okres Trnava. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu piatich osôb. Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave vyslobodili jednu zranenú osobu z havarovaného osobného motorového vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a následne poskytli zranenej osobe prvú pomoc a pomohli ju naložiť do vozidla záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X