Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči pomáhajú paraglajdistovi, ktorý uviazol na strome

Hasiči pomáhajú paraglajdistovi, ktorý uviazol na strome

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú medzi obcami Horné a Dolné Orešany, kam boli vyslaní na pomoc paraglajdistovi dnes pred štvrtou hodinou popoludní. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že paraglajdista uviazol na strome vo výške cca. 15 metrov. Hasiči sa k nemu nevedia dostať zo zeme, z tohto dôvodu bol na miesto vyslaný vrtuľník z Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE. Pomocou navijaku sa pokúsia paraglajdistu bezpečne dopraviť na zem.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar výrobnej haly v Šuranoch

Aktualizácia – 18.30 hod. Viac ako 12 hodín zasahujú desiatky hasičov pri požiari výrobnej haly, …