Hasiči zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu v Banskej Štiavnici

Hasiči z Banskej Štiavnice a Banskej Bystrice momentálne zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu na ulici Ivana Krasku v Banskej Štiavnici. Požiar vypukol pred ôsmou hodinou večer, pričom dve osoby sa intoxikovali splodinami horenia. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do opatery záchrannej zdravotnej služby. Príslušníci sa momentálne snažia dostať požiar pod kontrolu, požiarisko prehľadávajú termokamerami aby zabránili rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste zasahuje 10 hasičov s 5 ks hasičskej techniky a zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X