Hasiči zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu v Banskej Štiavnici

Hasiči z Banskej Štiavnice a Banskej Bystrice momentálne zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu na ulici Ivana Krasku v Banskej Štiavnici. Požiar vypukol pred ôsmou hodinou večer, pričom dve osoby sa intoxikovali splodinami horenia. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do opatery záchrannej zdravotnej služby. Príslušníci sa momentálne snažia dostať požiar pod kontrolu, požiarisko prehľadávajú termokamerami aby zabránili rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste zasahuje 10 hasičov s 5 ks hasičskej techniky a zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X