Hasiči zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu v Banskej Štiavnici

Hasiči z Banskej Štiavnice a Banskej Bystrice momentálne zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu na ulici Ivana Krasku v Banskej Štiavnici. Požiar vypukol pred ôsmou hodinou večer, pričom dve osoby sa intoxikovali splodinami horenia. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do opatery záchrannej zdravotnej služby. Príslušníci sa momentálne snažia dostať požiar pod kontrolu, požiarisko prehľadávajú termokamerami aby zabránili rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste zasahuje 10 hasičov s 5 ks hasičskej techniky a zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …