Home / PRÁVE TERAZ / Na rieke Kysuca sa nahromadili ľadové kryhy, hrozí pretrhnutie lávky

Na rieke Kysuca sa nahromadili ľadové kryhy, hrozí pretrhnutie lávky

Dnes pred pol jednou boli hasiči vyslaní do katastra mesta Turzovka na Vyšný Koniec. Na rieke Kysuca sa na tomto mieste nahromadili ľadové kryhy, pričom došlo k zdvihnutiu hladiny o cca. 2 metre a hrozí pretrhnutie lávky. Na miesto smeruje ťažká technika, pomocou kráčajúceho bágra budú hasiči odstraňovať ľadové kryhy. Na rieke Kysuca bol zároveň vyhlásený 1. stupeň povodňovej aktivity.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X