Home / PRÁVE TERAZ / Na rieke Kysuca sa nahromadili ľadové kryhy, hrozí pretrhnutie lávky

Na rieke Kysuca sa nahromadili ľadové kryhy, hrozí pretrhnutie lávky

Dnes pred pol jednou boli hasiči vyslaní do katastra mesta Turzovka na Vyšný Koniec. Na rieke Kysuca sa na tomto mieste nahromadili ľadové kryhy, pričom došlo k zdvihnutiu hladiny o cca. 2 metre a hrozí pretrhnutie lávky. Na miesto smeruje ťažká technika, pomocou kráčajúceho bágra budú hasiči odstraňovať ľadové kryhy. Na rieke Kysuca bol zároveň vyhlásený 1. stupeň povodňovej aktivity.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X