Home / AKTUALITY / Na severe Slovenska je v tejto chvíli viac ako 280 hasičov

Na severe Slovenska je v tejto chvíli viac ako 280 hasičov

Na sever Slovenska už dorazili všetci dobrovoľní hasiči, ktorí tam boli vyslaní na pomoc z viacerých kútov Slovenska. Pred hodinou prišlo na miesto 100 členov DHZO z Prešovského kraja, ktorí budú pomáhať v obciach Zákamenné, Novoť a Krušetnica. Pred pár minútami dorazili do Oravskej Lesnej aj posledné 3 autobusy. Dobrovoľní hasiči z autobusu z Nitrianskeho kraja smerujú na pomoc do obce Mútne, posádky z autobusov z Bratislavského a Trnavského kraja budú odstraňovať následky snehovej kalamity v Oravskej Lesnej. Historicky prvýkrát v spolupráci HaZZ a DPO SR došlo ku koordinovanému presunu takého veľkého množstva hasičov na pomoc ku konkrétnej udalosti. Po druhej hodine popoludní by na miesto mala prísť aj ministerka vnútra SR Denisa Saková.

Tlačové správy

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …