Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol jednej vyslaní k požiaru na Muškátovej ulici v Bratislave. Požiar vypukol v bytovom dome na 1. poschodí. Po príchode na miesto udalosti hasiči evakuovali z objektu obyvateľov a z dôvodu silného zadymenia nasadili na odvetranie spoločných priestorov a poškodeného bytu pretlakový ventilátor. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu o štvrť na dve, úplne bol zlikvidovaný o pol hodinu neskôr. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bola prihorená strava na sporáku. Pri udalosti zasahovalo 18 bratislavských hasičov so 4 ks hasičskej techniky.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar v Ostrej Lúke neprežili 2 osoby

Hasiči boli dnes o 6.15 hod. vyslaní k požiaru rodinného domu v obci Ostrá Lúka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE