Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol jednej vyslaní k požiaru na Muškátovej ulici v Bratislave. Požiar vypukol v bytovom dome na 1. poschodí. Po príchode na miesto udalosti hasiči evakuovali z objektu obyvateľov a z dôvodu silného zadymenia nasadili na odvetranie spoločných priestorov a poškodeného bytu pretlakový ventilátor. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu o štvrť na dve, úplne bol zlikvidovaný o pol hodinu neskôr. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bola prihorená strava na sporáku. Pri udalosti zasahovalo 18 bratislavských hasičov so 4 ks hasičskej techniky.

Dopravná nehoda autobusu a osobného vozidla

Hasiči z Prešova a Sabinova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode v katastri obce Hermanovce, okres …