Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol jednej vyslaní k požiaru na Muškátovej ulici v Bratislave. Požiar vypukol v bytovom dome na 1. poschodí. Po príchode na miesto udalosti hasiči evakuovali z objektu obyvateľov a z dôvodu silného zadymenia nasadili na odvetranie spoločných priestorov a poškodeného bytu pretlakový ventilátor. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu o štvrť na dve, úplne bol zlikvidovaný o pol hodinu neskôr. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bola prihorená strava na sporáku. Pri udalosti zasahovalo 18 bratislavských hasičov so 4 ks hasičskej techniky.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Bilancia výjazdov hasičov do dnešného rána

V súvislosti s mohutným dažďom, ktorý včera zasiahol západné Slovensko, zasahovali hasiči v pár prípadoch …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X