Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Požiar v bratislavskom byte spôsobila prihorená strava na sporáku

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol jednej vyslaní k požiaru na Muškátovej ulici v Bratislave. Požiar vypukol v bytovom dome na 1. poschodí. Po príchode na miesto udalosti hasiči evakuovali z objektu obyvateľov a z dôvodu silného zadymenia nasadili na odvetranie spoločných priestorov a poškodeného bytu pretlakový ventilátor. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu o štvrť na dve, úplne bol zlikvidovaný o pol hodinu neskôr. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam. Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bola prihorená strava na sporáku. Pri udalosti zasahovalo 18 bratislavských hasičov so 4 ks hasičskej techniky.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážnu dopravnú nehodu pri Ružomberku neprežila jedna osoba

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/59 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE