Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov hasičov počas Silvestra 2017

Prehľad výjazdov hasičov počas Silvestra 2017

Hasiči absolvovali počas posledných 24 hodín 129 výjazdov. Najčastejšie zasahovali pri technických udalostiach rôzneho charakteru (87 – krát, z toho pri 42 dopravných nehodách), k požiarom boli vyslaní v 41 prípadoch, pri ekologickej udalosti zasahovali raz. Z celkového počtu požiarov bolo 21 spôsobených zábavnou pyrotechnikou, pričom najviac takýchto požiarov vzniklo v Bratislavskom kraji (8).
Pri takýchto udalostiach zasahovali hasiči najčastejšie medzi 20.00 – 07.00 dnešného dňa.
Oproti minuloročnému Silvestru klesol počet požiarov o 27, naopak stúpol počet výjazdov k technickým udalostiam, a to až o 48 prípadov.

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 27. týždni roka 2018

V pondelok, 2. júla uskutočnili príslušníci HaZZ 84 výjazdov. Boli privolaní k 23 požiarom, k …