Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 14. januára 2016

Vo štvrtok 14. januára 2016 zasahovali hasiči na Slovensku pri 57. udalostiach. Horelo 21 – krát, hasiči absolvovali 36 technických zásahov, z toho 24 k dopravným nehodám. Pri ekologických udalostiach včera nezasahovali.
Najčastejšie horelo v Žilinskom a Košickom kraji (4), žiadny požiar nebol zaznamenaný v Nitrianskom kraji. Najviac zásahov uskutočnili hasiči v Banskobystrickom kraji (12), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (4).

 

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X