Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari domu v Kolároviciach sa splodinami horenia nadýchala jedna osoba

Pri požiari domu v Kolároviciach sa splodinami horenia nadýchala jedna osoba

Pri požiari domu v Kolároviciach sa splodinami horenia nadýchala jedna osoba

Hasiči z Bytče momentálne zasahujú pri požiari rodinného domu v obci Kolárovice, okres Bytča. Požiar vypukol približne pred hodinou a zasiahol strechu a povalu objektu. Hasičom sa ho už podarilo lokalizovať, momentálne rozoberajú strešnú konštrukciu a uhášajú skryté ohniská. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá sa nadýchala splodinami horenia a utrpela šok.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda s následným požiarom kamióna

Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X