Home / AKTUALITY / Siedme sústredenie reprezentantov a reprezentantiek v hasičskom športe

Siedme sústredenie reprezentantov a reprezentantiek v hasičskom športe

Od včera sa na štadióne Dukly Banská Bystrica koná už 7. sústredenie našich reprezentantov v hasičskom športe. Včerajšieho tréningového dňa sa zúčastnilo aj reprezentačné družstvo žien, ktoré trénovali disciplíny požiarny útok a štafetu 4 x 100 metrov. Tréningový proces sa uskutočňuje pod vedením trénerov Ing. Petra Jančoviča, Bc. Juraja Oravca, Ing. Ladislava Noskoviča a Bc. Miroslava Princíka. Vyvrcholením športovej prípravy oboch reprezentačných družstiev budú Majstrovstvá sveta v hasičskom športe, kde zabojujú o najcennejšie kovy. Tie sa historicky prvý krát uskutočnia na Slovensku v septembri tohto roka.

5. ročník nočnej hasičskej súťaže MJM DVORNÍKY a zároveň 5.kolo ZSHL 2019

Komentáre comments