Home / AKTUALITY / Siedme sústredenie reprezentantov a reprezentantiek v hasičskom športe

Siedme sústredenie reprezentantov a reprezentantiek v hasičskom športe

Od včera sa na štadióne Dukly Banská Bystrica koná už 7. sústredenie našich reprezentantov v hasičskom športe. Včerajšieho tréningového dňa sa zúčastnilo aj reprezentačné družstvo žien, ktoré trénovali disciplíny požiarny útok a štafetu 4 x 100 metrov. Tréningový proces sa uskutočňuje pod vedením trénerov Ing. Petra Jančoviča, Bc. Juraja Oravca, Ing. Ladislava Noskoviča a Bc. Miroslava Princíka. Vyvrcholením športovej prípravy oboch reprezentačných družstiev budú Majstrovstvá sveta v hasičskom športe, kde zabojujú o najcennejšie kovy. Tie sa historicky prvý krát uskutočnia na Slovensku v septembri tohto roka.

4. Austrian and International Firefighter Combat Challenge

V dňoch od 21. do 22. septembra 2018 sa v rakúskom meste Wels, ako sprievodná …