Home / PRÁVE TERAZ / Silný vietor zamestnáva hasičov v Žilinskom kraji

Silný vietor zamestnáva hasičov v Žilinskom kraji

Viac ako tri desiatky hasičov zasahujú pri technických udalostiach, ktoré spôsobil silný vietor. V okresoch Brezno a Liptovský Mikuláš je od 18.00 do 21.00 hod. vyhlásený 3. stupeň meteorologickej výstrahy (mimoriadne silný vietor). Momentálne je v teréne viac ako 35 profesionálnych a dobrovoľných hasičov, ktorí zasahujú najmä v okresoch Liptovský Mikuláš, Námestovo, Dolný Kubín a Tvrdošín. Ich pomoc je potrebná pri popadaných stromoch, ktoré odstraňujú z cestných komunikácií, zaparkovaných vozidiel a chatiek.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda 3 kamiónov na D2

Dnes krátko pred pol jednou hodinou bola nahlásená dopravná nehoda troch kamiónov na diaľnici D2 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X