Home / AKTUALITY / Skončila sa disciplína výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže

Skončila sa disciplína výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže

Skončila sa disciplína výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže

V areáli OR HaZZ v Martine sa skončila disciplína výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže. Majstrom Slovenska sa v tejto disciplíne stal Ján Šulek z Čadce s časom 15,07 s. Druhé miesto si vybojoval Dávid Kalužník zo Žiliny, ktorý dosiahol čas 15,08 s. Na treťom mieste sa umiestnil Marián Rerko z Popradu s časom 15,11 s.
Majstrovstvá Slovenskej republiky v hasičskom športe pokračujú o 13.00 hod. disciplínou požiarny útok. Po skončení disciplíny je o 15.30 hod. na programe vyhlásenie výsledkov a ocenenie víťazov jednotlivých disciplín.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X