Home / AKTUALITY / Stanové mestečko pred Fakultnou nemocnicou v Trnave včera rozobrali hasiči

Stanové mestečko pred Fakultnou nemocnicou v Trnave včera rozobrali hasiči

Tri stany, ktoré slúžili na triedenie pacientov pred vstupom do nemocnice a ako zázemie pre lekársky personál a hasičov, stáli v areáli od 18. marca. Demontáž stanov zabezpečili hasiči z Trnavy a členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí, ktorí sa podielali na pomocných činnostiach a strážení stanového mestečka v uplynulých dvoch mesiacoch. Triediaci stan denne využilo približne 550 osôb prichádzajúcich do nemocnice. Hoci momentálne nie potrebný, hasiči sú schopní ho znovu postaviť a sprevádzkovať do troch hodín.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Počas nasledujúcich dní pomôžu pri testovaní opäť hasiči

Slovenská republika prijala pomoc od severných susedov z Poľska v podobe 200-člennej skupiny zdravotníkov. Dnes …

X