Home / AKTUALITY / Traja Šamorínski hasiči reprezentovali na súťaži „Schody“ v Maďarsku

Traja Šamorínski hasiči reprezentovali na súťaži „Schody“ v Maďarsku

V Budapešti sa uplynulú sobotu konala súťaž „Schody“ s medzinárodnou účasťou, na ktorej sa zúčastnili aj traja príslušníci z Hasičskej stanice v Šamoríne. Úlohou súťažiacich bolo vybehnúť na 23. poschodie Semmelweisovej lekárskej univerzity, a to s osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami a s použitím autonómnych dýchacích prístrojov. Váha výstroja bola 40 kilogramov. Súťažilo sa individuálne a vo dvojiciach. V súťaži jednotlivcov skončil práp. Gábor Hegyi vo vekovej kategórii 30 – 34 rokov na 6. mieste, dvojica práp. Tamás Heller a ppráp. Marek Javorský vo vekovej kategórii 30 – 39 rokov obsadila 5. miesto. Srdečne gratulujeme.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V piatok 7. februára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 26 miest a …