Home / AKTUALITY / Slovensko / Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres Veľký Krtíš. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar troch traktorov stojacich vedľa seba, ktorý ohrozuje aj vedľa stojacu budovu. V čase príchodu hasičov bol požiar plne rozvinutý. Na mieste zasahovali ôsmi hasiči z Veľkého Krtíša a Lučenca s tromi kusmi hasičskej techniky. Tri traktory sa podarilo úplne uhasiť o štvrtej hodine ráno. Škoda spôsobená požiarom bola predbežne odhadnutá na 150 tisíc eur, uchránené hodnoty dosiahli výšku 50 tisíc eur. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam.

Odborný seminár pre príslušníkov organizačne zaradených na výkon funkcie v ambulanciách HaZZ

Začiatkom tohto týždňa sa v Kúpeľno – rehabilitačnom ústave MV SR Bystrá v Liptovskom Jáne …