Home / AKTUALITY / V karanténnom zariadení CÚZ Tatranská Lomnica pomáhajú aj členovia DHZO

V karanténnom zariadení CÚZ Tatranská Lomnica pomáhajú aj členovia DHZO

Centrum účelových zariadení Kremenec v Tatranskej Lomnici momentálne slúži ako jedno z karanténnych zariadení pre repatriantov prichádzajúcich zo zahraničia. Bežné činnosti v ňom vykonávajú príslušníci HaZZ spolu s členmi okolitých DHZO.
Pri príchode nových repatriantov do zariadenia je počet príslušníkov navýšený z dôvodu urýchlenia procesu registrácie. Hasiči zabezpečujú distribúciu stravy a individuálnych balíčkov pre ubytovaných občanov a vykonávajú pravidelnú dezinfekciu priestorov a všetky ostatné administratívne úkony súvisiace s registráciou repatriantov. Včera bolo do karanténneho zariadenia prijatých 27 osôb. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X