Home / AKTUALITY / V roku 2019 tvorili výjazdy hasičov k dopravným nehodám 26% z celkového počtu výjazdovej činnosti

Zo štatistických údajov vyplýva, že najviac z nich vzniklo v pondelok okolo 16.00 hod., pričom najvyšší počet dopravných nehôd zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji.
Mnohí z vás ste sa už ocitli v situácii, kedy ste sa stali svedkom nehody, alebo jej priamym účastníkom. Platí zachovať chladnú hlavu a ak je to možné – poskytnúť prvú pomoc a správny postup ohlásenia udalosti na tiesňovú linku.

Zdroj: HaZZ

Od dnes nie sú v prevádzke odberné miesta HaZZ

Od dnešného dňa sa rušia všetky odberné miesta, ktoré zriaďoval Hasičský a záchranný zbor pre …