Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda pri Svidníku si vyžiadala dve zranené osoby

Vážna dopravná nehoda pri Svidníku si vyžiadala dve zranené osoby

Vážna dopravná nehoda si vyžiadala dve zranené osoby

Hasiči zo Svidníka momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste I/21 v katastri obce Rakovčík, okres Svidník. Pri nehode došlo k zrážke dodávky a nákladného vozidla, pričom dodávka skončila po náraze mimo vozovky. Podľa predbežných informácii utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z dodávky pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia, poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Štátna cesta je momentálne uzavretá v oboch jazdných pruhoch.

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde …