Home / PRÁVE TERAZ / Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, okres Žiar nad Hronom. Približne pred hodinou sa tam zrazili kamión a dodávka, pričom svojim zraneniam na mieste podľahla 1 osoba, ďalšie tri sú zranené. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a momentálne vykonávajú na vozidlách protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode,ktorá sa stala na diaľnici D1 v smere …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X