Home / AKTUALITY / Zázemie krízového štábu v obci Žehra zabezpečili hasiči

Zázemie krízového štábu v obci Žehra zabezpečili hasiči

Pri obci Žehra v okrese Spišská Nová Ves od včera zasadá pernamentný krízový štáb, ktorého zázemie zabezpečil Hasičský a záchranný zbor. Krízový stan zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom a veliteľsko-štábny automobil z Okresného riaditeľstva HaZZ v Košiciach poskytnú pre členov štábu logistické zázemie v nasledujúcich týždňoch. V osade v okrajovej časti obce Žehra je množstvo nakazených na ochorenie COVID-19. Pernamentný krízový štáb plánuje chorých spolu s ich rodinnými príslušníkmi presunúť do kontajnerového mestečka, ktoré je momentálne vo výstavbe a malo by byť k dispozíci už o pár dní. Krízový stan s vybavením ako aj veliteľsko-štábny automobil budú pod dohľadom hasičov. Tí budú zabezpečovať každodenné prevádzkové a servisné činnosti.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Od dnes nie sú v prevádzke odberné miesta HaZZ

Od dnešného dňa sa rušia všetky odberné miesta, ktoré zriaďoval Hasičský a záchranný zbor pre …

X