Bratislavskí hasiči zasahovali pri požiari v podzemných garážach

Bratislavskí hasiči zasahovali pri požiari v podzemných garážach

Včera 18. januára 2016 bol pred desiatou hodinou večer ohlásený požiar osobného motorového vozidla v priestoroch podzemných garáží OC Central v Bratislave. Na mieste udalosti zasahovali bratislavskí hasiči. Prieskumom bolo zistené, že ide o požiar v motorovej časti osobného vozidla, ktorý bol do príchodu hasičov čiastočne lokalizovaný pomocou prenosného hasiaceho prístroja. Príslušníci po príchode na miesto udalosti požiar uhasili a priestory odvetrali. Na mieste zasahovalo 23 príslušníkov s piatimi kusmi hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

 

Foto: Matej Kurinec

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X