Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na juhu Slovenska si vyžiadala jednu zranenú osobu

Dopravná nehoda na juhu Slovenska si vyžiadala jednu zranenú osobu

Hasiči z Komárna momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode jedného vozidla, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/63 v katastri obce Zlatná na Ostrove v smere na Veľký Meder. Pri udalosti vrazilo osobné vozidlo do stromu, pričom sa zranila jedna osoba. Následkom nárazu vznikol požiar, ktorý bol do príchodu jednotky uhasený. Hasiči vyslobodili vodiča z havarovaného vozidla a asistovali zdravotníkom pri poskytovaní prvej pomoci. Zranená osoba bola prevezená do nemocnice záchranárskym vrtuľníkom. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X