Hasiči Banskobystrického kraja súťažili v hasičskom športe

Hasiči Banskobystrického kraja súťažili v hasičskom športe

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici usporiadalo dňa 31. mája 2016 už XX. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe, ktorá sa uskutočnila v priestoroch Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici a v areáli štadióna VŠC Dukla Banská Bystrica.
Príslušníci Hasičského a záchranného zboru Banskobystrického kraja výkonmi dosiahnutými na XX. ročníku Krajskej súťaže hasičských jednotiek v hasičskom športe opäť presvedčili o ich pripravenosti a fyzickej zdatnosti na vykonávanie svojho náročného povolania.
Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici ocenilo výsledky dosiahnuté v jednotlivých disciplínach hasičského športu a riaditeľ KR HaZZ v Banskej Bystrici odovzdal ocenenia:

– v súťaži jednotlivcov v disciplíne „výstup do 4. podlažia cvičnej veže“
1. miesto: Michal Marcinek z OR HaZZ v Lučenci,
2. miesto: Ľubomír Lőrinčík z OR HaZZ v Lučenci,
3. miesto: Ján Macko z OR HaZZ vo Veľkom Krtíši;

– v súťaži jednotlivcov v disciplíne „beh na 100 m s prekážkami“
1. miesto: Ľubomír Lőrinčík z OR HaZZ v Lučenci,
2. miesto: Marek Derdák z OR HaZZ v Revúcej,
3. miesto: Michal Marcinek z OR HaZZ v Lučenci;

– v „dvojboji jednotlivcov“
1. miesto: Ľubomír Lőrinčík z OR HaZZ v Lučenci,
2. miesto: Michal Marcinek z OR HaZZ v Lučenci,
3. miesto: Ján Macko z OR HaZZ vo Veľkom Krtíši;

– v súťaži družstiev za celkové výsledky dosiahnuté v hodnotení všetkých disciplín
1. miesto: družstvo z OR HaZZ vo Veľkom Krtíši,
2. miesto: družstvo z OR HaZZ v Lučenci,
3. miesto: družstvo z OR HaZZ v Revúcej.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X