Home / AKTUALITY / Najrýchlejšími Slovákmi na Memoriáli Vladimíra Ružičku sa stali členovia DHZO Kátlovce

Najrýchlejšími Slovákmi na Memoriáli Vladimíra Ružičku sa stali členovia DHZO Kátlovce

Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy v spolupráci so Športovým klubom HaZÚ Bratislava a Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Bratislave organizoval v piatok už 20. ročník medzinárodnej súťaže „Memoriál Vladimíra Ružičku“ SCHODY 2019. Súťaž sa uskutočnila v priestoroch výškovej budovy RTVS v Mlynskej doline v Bratislave. Dvojčlenné skupiny hasičov ustrojených v kompletnom zásahovom odeve s použitím autonómnych dýchacích prístrojov si každoročne zmerajú sily v čo najrýchlejšom výstupe do 22. nadzemného podlažia.
Memoriál Vladimíra Ružičku „SCHODY“ organizujú bratislavskí hasiči od roku 1998 ako pamiatku na svojho kolegu, ktorý tragicky zahynul v roku 1997 pri výkone svojho povolania ako zamestnanec Mestského požiarneho zboru Bratislava.
Na súťaži sa tento rok zúčastnilo 48 súťažiacich dvojíc zo Slovenska a Českej republiky.
1. miesto s časom 2:38:88 obsadili Petr Smílek a Pavel Kouřík z TEAM TFA ČR, na druhom mieste sa umiestnili Marek Višek a Vojta Mikulecký z HZS ČR Pardubice s časom 2:44:11, tretie miesto patrilo Radovanovi Gajarskému a Miroslavovi Adamcovi z DHZO Kátlovce s časom 2:45:50.
Srdečne gratulujeme!

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X