Návšteva delegácie z Bulharskej republiky

V pondelok, 17. júna 2019, pricestovala na Slovensko na oficiálnu návštevu delegácia z Bulharskej republiky. Z bulharskej strany sa návštevy zúčastnili generálny riaditeľ Generálneho riaditeľstva pre požiarnu bezpečnosť a civilnú ochranu v Sofii Nikolay Slavev Nikolov, riaditeľ pre prevádzkové činnosti Karsimir Biserov Shotarov a inšpektorka oddelenia dobrovoľných jednotiek riaditeľstva operačných činností Ralitsa Slavcheva Todorov. Slovenskú stranu reprezentuje prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek Prezídia HaZZ Adrián Mifkovič a generálny sekretár Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelín Horváth. Hlavným cieľom návštevy je rozvoj medzinárodnej spolupráce medzi Bulharskom a Slovenskom v oblasti protipožiarnej bezpečnosti a výmena ďalších skúseností a vedomostí o systéme protipožiarnej bezpečnosti štátu a organizácii profesionálnych a dobrovoľných hasičských zborov. Oficiálna návšteva predstaviteľov Bulharskej republiky potrvá do stredy, 19. júna 2019.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X