Oceňovanie príslušníkov Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre

Dňa 9. mája 2017 boli v priestoroch Nitrianskej Synagógy ocenení dvadsiati piati príslušníci Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre. Pri príležitosti osláv dňa svätého Floriána – patróna hasičov a 15. výročia vzniku Hasičského a záchranného zboru za dlhoročný príkladný a zodpovedný výkon štátnej služby a osobný podiel na dosahovaní mimoriadnych služobných výsledkov v Hasičskom a záchrannom zbore bola udelená medaila III. stupňa osemnástim príslušníkom a medaila II. stupňa siedmim príslušníkom.
Ocenenia hasičom odovzdali prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý a riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre Pavol Nereča.
Program spestrili svojimi vystúpeniami pedagógovia a poslucháči zo základnej umeleckej školy Jozefa Rosinského v Nitre.